Vairatka Handmade
Vairatka Handmade
Moją pasją jest scrapbooking. Z ogromną przyjemnością i sercem tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Kocham też szydełko i wszystko co można wyczarować z kolorowych włóczek. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie lub swoich bliskich. Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszam!!!
Uwaga! W dniach 10-15.02.2018 przeprowadzamy pracownię - wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane po 15.02. Za utrudnienia przepraszamy.
Zaproszenie komunię komunia pierwsza zaproszenia komunijn delikatne pierwszą vairatka handmade
ręczne wykonanie zaproszenie zaproszenie na komunięZaproszenie na komunię - ręczne wykonanieZaproszenie na komunię - ręczne wykonanieZaproszenie na komunię - ręczne wykonanieZaproszenie na komunię - ręczne wykonanieZaproszenie na komunię - ręczne wykonanieZaproszenie na komunię - ręczne wykonanie

Zaproszenie na komunię

artystaVairatka Handmade
kategoriaakcesoria - zaproszenie
tagizaproszenie komunia pierwsza-komunia zaproszenia-komunijn
kolorybiały
11 zł
KUP CENA
Delikatne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Ozdobione pięknym tłoczeniem, w centrum tekturowa hostia na okręgu. Wszystkie elementy podklejone kosteczkami 3d, dzięki temu kartka zyskała przestrzenności.
W komplecie z białą kopertą o gramaturze 120g.
Całość zapakowana w ochronną folijkę.
Rozmiar 13,5x13,5cm.
CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI.
W celu złożenia zamówienia na większą ilość - prosze o kontakt - stworzę dla Państwa stronę z odpowiednią ilością zaproszeń. Proszę tez o wybór koloru okręgu pod hostią (inne kolory okręgu do ustalenia).
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Panstwo plik z przykładowymi tekstami do wyboru. Całosć tekstu jest personalizowana, łącznie z nazwiskami gości. Na życzenie możliwy jest także nadruk nazwisk na kopertach.
ręczne wykonanie nietuzinkowe zaproszenie • inne przedmioty kategorii

koszyk
zamknij