Vairatka Handmade
Vairatka Handmade
Moją pasją jest scrapbooking. Z ogromną przyjemnością i sercem tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Kocham też szydełko i wszystko co można wyczarować z kolorowych włóczek. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie lub swoich bliskich. Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszam!!!
Zaproszenie komunię komunia pierwsza zaproszenia komunijn
ręczne wykonanie zaproszenie zaproszenie na komunięeleganckie zaproszenie na komunięzaproszenie komunia na komuniękomunia zaproszenie na komunięeleganckie zaproszenie komunia na komunięzaproszenie komunia na komuniękomunia zaproszenie na komunię

Zaproszenie na komunię

projektantVairatka Handmade
kategoriaakcesoria > zaproszenie
tagizaproszenie komunia pierwsza-komunia zaproszenia-komunijn
kolorybiały
13 zł
KUP CENA
Delikatne zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą. Ozdobione pięknym tłoczeniem, w centrum tekturowa hostia na okręgu. Wszystkie elementy podklejone kosteczkami 3d, dzięki temu kartka zyskała przestrzenności.
W komplecie z białą kopertą o gramaturze 120g.
Całość zapakowana w ochronną folijkę.
Rozmiar 13,5x13,5cm.
CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI.
W celu złożenia zamówienia na większą ilość - prosze o kontakt - stworzę dla Państwa stronę z odpowiednią ilością zaproszeń. Proszę tez o wybór koloru okręgu pod hostią (inne kolory okręgu do ustalenia).
Po złożeniu zamówienia otrzymacie Panstwo plik z przykładowymi tekstami do wyboru. Całosć tekstu jest personalizowana, łącznie z nazwiskami gości. Na życzenie możliwy jest także nadruk nazwisk na kopertach.
ręczne wykonanie nietuzinkowe zaproszenie • inne przedmioty kategorii
akcesoria - zaproszenie
koszyk
zamknij