Vairatka Handmade
Vairatka Handmade
Moją pasją jest scrapbooking. Z ogromną przyjemnością i sercem tworzę kolorowe albumiki, kartki, zaproszenia i inne papierowe drobiazgi. Kocham też szydełko i wszystko co można wyczarować z kolorowych włóczek. Będzie mi miło, gdy znajdziesz u mnie coś dla Siebie lub swoich bliskich. Chętnie wykonam także prace na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszam!!!
Uwaga! W dniach 10-15.02.2018 przeprowadzamy pracownię - wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane po 15.02. Za utrudnienia przepraszamy.
Urodzinowa piórkami kartka urodziny boho piórka urocza stylu ozdobiona grafiką vairatka
ręcznie wykonane scrapbooking kartki urodzinowa z piórkamiUrodzinowa z piórkami - Ręcznie wykonaneUrodzinowa z piórkami - Ręcznie wykonaneUrodzinowa z piórkami - Ręcznie wykonaneUrodzinowa z piórkami - Ręcznie wykonaneUrodzinowa z piórkami - Ręcznie wykonane

Urodzinowa z piórkami

artystaVairatka Handmade
kategoriaakcesoria - scrapbooking kartki
tagikartka urodziny urodzinowa boho piórka
koloryturkusowy różowy
22 zł
KUP CENA
Urocza kartka urodzinowa w stylu boho. Ozdobiona grafiką z piórkami, piórka znajdą się równiez w tle, na papierze bazowym. W intensywnym turkusowym kolorze, z niewielkim dodatkiem różu (w postaci półperełek rozsianych na całej powierzchni kartki). Wszystkie elementy podklejone kosteczkami 3d, kartka nie jest płaska. Delikatny efekt przestrzenności, ale spokojnie mieści się w kopercie.
Kartka wewnątrz jest pusta - jeśli chcą Państwo wydrukowane życzenia - prosze o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.
W komplecie z kopertą, całość zapakowana w ochronną folijkę.
Rozmiar 13,5x13,5cm
Ręcznie wykonane eleganckie scrapbooking kartki • inne przedmioty kategorii

koszyk
zamknij